Dosáhněte skvělých výsledků a získejte postavu snů pod vedením mistra světa v naturální kulturistice, výživového poradce a osobního trenéra s téměř desetiletou praxí v oboru, Martina Petro.

Jak to bude probíhat …

Nejprve se potkáme na Skypu, kde si společně popovídáme o tom, čeho chcete dosáhnout, co rádi jíte a jak jste na tom se sportem a volným časem. Probereme vaše zkušenosti s dietou, hubnutím i to, kdy a jak nejčastěji hřešíte. Následně vám připravím tréninkový plán a jídelníček na míru, poradím s aerobní aktivitou, cvičením, doplňky i s tím, jak si to všechno naplánovat tak, aby to člověk bral jako součást běžného dne. Ukážu vám, že i hubnutí může být zábava a že s těmi správnými vědomostmi a přístupem na tom není nic složitého. Během tří měsíců vám budu k dispozici on-line a provedu vás celým procesem, abychom společně dosáhli těch nejlepších výsledků.

Balíček „Do formy za 3 měsíce“ obsahuje:

  • Vstupní skype konzultace v délce 30 min
  • Tréninkový plán a jídelníček na míru
  • Skype konzultace v délce 60 min s vysvětlením tréninku a jídelníčku
  • 4x On-line podpora, kde společně zhodnotíme vaše výsledky
  • Video ukázka zdravého vaření a správného provedení cviků

Cena: 3900Kč

Způsob platby a podmínky společné práce

Po obdržení platby na můj účet EQUABANK 1012521369/6100 naplánujeme naše první Skypové setkání. Do 3 dnů pak ode mě obdržíte tréninkový plán a jídelníček, spolu s video ukázkou jak správně cvičit a jak zdravě vařit. Vše si v klidu doma prostudujete a pak se ještě jednou společně potkáme na Skypu, kde zodpovím vaše dotazy, a upřesníme si vše, čemu nebudete rozumět. Potkávat se pak budeme každé tři týdny, abychom společně zhodnotili výsledky, případně upravili stravu či cvičení.

 

Zúčastněte se naší letní soutěže a setkejte se s mistrem světla v naturální kulturistice!

Oceňujeme snahu a nasazení!  Pro ty z vás, kdo dosáhnou nelepších výsledků a zašlou nám fotografie před a po, jsme připravili speciální VIP cenu. Osobní setkání s mistrem světa v naturální kulturistice, který zodpoví všechny vaše otázky ze zákulisí mezinárodních soutěží, bodybuildingu, stravování či tréninku. Odhalí vám tajemství jak zhubnout a udržet si ideální váhu, naučí vás, jak zdravě mlsat a představí vám nejnovější světové trendy ve výživě a cvičení.  K tomu navíc získáte 50 % slevu na všechny naše služby! Tak pojďme do toho.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *